B závody na Slovensku

Posledních “béčkových” závodů se zúčastnilo 14 závodníků našeho oddílu. Klasika i krátká trať se běžely na stejné mapě. Terén kopcovitý, z poloviny čistý listnatý les, druhá půlka bukové hustníky, zarostlé paseky, ostružiny a někdy  kopřivy. Prostě terén, kam se asi nebudeme vracet. Tratě některých kategorií postavené zajímavě, některé kategorie byly šak dosti nespokojené se stavbou tratí. Kromě kopců vééélké vedro, kdo běžel ze začátke konci startovního pole, měl výhodu prošláplých chodníčků a nevýhodu zvyšujícího se vedra …

V sobotu se dařilo Tondovi H60 H18 a Pepovi, kteří vyhráli své kategorie. Ivča výborné 2. míst v D50, Roman 4. v H50, Eva 7. v D21, Vikča 9. v D14 a Luboš 10. v H60. Ostatní zaslouží pochvalu za bojovnost v Saharské výhni.

V neděli Tonda potvrdil svojí dominanci prvním místem, Ivča obsadila skvělé 3., Eva 4. Roman 5., Luba 7., Kája 8. a Pepa 9. místo.